Tehniški dan - Tehnopark Celje

Spoštovani starši,

v sredo, 13. 12. 2023, bodo imeli učenci predmetne stopnje tehniški dan. Odpravili se bomo v Tehnopark Celje, kjer si bomo ogledali njihove zanimive interaktivne eksponate in jih tudi preizkusili. Odhod izpred CIRIUS-a je ob 8.00, povratek nazaj je predvidoma okoli 13.30.

Anja Jeglič

Ljubljanski maraton

Spoštovani starši,

v soboto, 21. 10. 2023, se bo 38 učencev OŠ udeležilo Ljubljanskega maratona.

Zbrali se bomo ob 12.00 na Prešernovem trgu v Ljubljani (pred frančiškansko cerkvijo) in od tam skupaj odšli na štartno mesto, ki bo na Slovenski cesti. Štart bo ob 12.35.

V okolici dogajanja pričakujte gnečo in večjo zasedenost parkirišč, zato se pravočasno odpravite od doma.

Maraton bo potekal tudi v primeru slabega vremena, zato poskrbite za ustrezna oblačila in obutev ter zaščito električnih vozičkov.

Za vsa morebitna vprašanja sem vam na voljo po e-pošti na naslovu sara.juretic@cirius-kamnik.si

Sara Juretič

Športni dan

Spoštovani starši!

V torek, 10. 10. 2023, imamo v načrtu športni dan – atletiko na stadionu v Mekinjah.

Učenci naj bodo primerno športno oblečeni (spodaj lahko kratki rokavi), s seboj naj imajo nahrbtnike, kamor bodo spravili malico.

Vse aktivnosti bodo potekale v času, kot sicer poteka pouk, tako da glede organizacije niso potrebna posebna navodila.

Za vsa morebitna vprašanja sem vam na voljo na el. naslovu: irena.lamovec@cirius-kamnik.si.

Prosim, da morebitno odsotnost, zaradi zdravniških pregledov ali bolezni, javite na zgoraj omenjeni elektronski naslov.

Lepo pozdravljeni!                                                                                    Irena Lamovec

prof. ŠVZ

Športni dan

V četrtek, 8. 6. 2023, bodo imeli učenci 4.–8. NIS in 6.–9. EIS športni dan. Podali se bomo na Stari maln na Vrhniki.

Učenci pridejo v šolo kot običajno, le da so primerno oblečeni in obuti (močnejše superge z nedrsečim podplatom ali pohodna obutev). Obvezna oprema je tudi pokrivalo za zaščito pred soncem. Že doma jih namažite z zaščitno kremo proti sončnim opeklinam.

V šoli bomo vzeli malico, zato naj imajo otroci s seboj manjši nahrbtnik. Vrnili se bomo do kosila.

Morebitno odsotnost pravočasno sporočite razredniku.

V PRIMERU DEŽJA ŠPORTNI DAN ODPADE IN POTEKA POUK PO OBIČAJNEM URNIKU.

Irena Lamovec

prof. ŠVZ

Dan ljubezni

Dogodek, poln prijaznih namenov in pozitivnih misli, se bo zgodil v torek, 23. 5. 2023, ob 12.00, pred glavnim vhodom v CIRIUS Kamnik. Ob dnevu ljubezni bo ta dan vsa Slovenija prepevala in mi bomo peli z njo.

Učenci in zaposleni v enoti OŠ CIRIUS Kamnik se bomo ob skladbi »Dan ljubezni« skupine Pepel in kri, združili v eno. Verjamemo, da z ljubeznijo zmoremo prav vse in zmoremo vsi skupaj.

Srečanje bomo zaključili ob ritmih glasbe, ki nam je všeč in z risanjem po asfaltnih površinah našega Centra.

Pridi in se nam pridruži še ti!

Šola v naravi

Spoštovani starši. V ponedeljek, 22. 5. 2023, učenci 6. EIS odhajajo za 5 dni v šolo v naravi. Bivali bodo v Domu paraplegikov v Pacugu.

Varno in spodbudno učno okolje

Spoštovani starši, obveščam vas, da bodo imeli učenci predmetne stopnje OŠ CIRIUS Kamnik v torek, 14. 3. 2023,  tehniški dan na temo Varno in spodbudno učno okolje. Dejavnosti bodo potekale v CIRIUS-u med 8.00 in 12.30.

Lutkovna predstava Obisk

Spoštovani starši. V torek, 21.3.2023, bodo imeli učenci razredne stopnje kulturni dan. V Lutkovnem gledališču Ljubljana si bodo ogledali predstavo Obisk.