CIRIUS KAMNIK – STROKOVNI CENTER ZA GIBALNO OVIRANE OTROKE IN MLADOSTNIKE

Strokovni center za gibalno ovirane otroke in mladostnike deluje v okviru CIRIUS Kamnik in je del Mreže strokovnih institucij za podporo otrokom s posebnimi potrebami in njihovim družinam*. Namenjen je celostnemu obravnavanju otrok in mladostnikov z gibalno oviranostjo, z dolgotrajnimi boleznimi in drugimi vrstami težav. Podporo nudimo tudi njihovim staršem in družinam, pedagoškim delavcem in drugim, ki si prizadevamo za inkluzivno in pravično družbo.

* Strokovni center v okviru javnega razpisa sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada. Operacija se izvaja v okviru Operativnega programa za izvajanje evropske kohezijske politike v obdobju 2014 – 2020, prednostna os Socialna vključenost in zmanjševanje tveganja revščine, prednostna naložba Aktivno vključevanje, tudi za spodbujanje enakih možnosti ter aktivne udeležbe in povečanje zaposljivosti.